Akcji
Popularne

SpongeBob SquarePants The Cosmic Shake Download PC

Trzeba przyznać, że obecnie pojawiające się platformówki w pełni trójwymiarowe wyglądają naprawdę obłędnie. Należy zauważyć, że do gier tego typu zalicza się SpongeBob SquarePants The Cosmic Shake Download. Można powiedzieć, że jest to bardzo przemyślana gra dla najmłodszych, gdzie mamy do czynienia ze spełniającymi życzenia syrenami, które zamiast spełnić wspomniane życzenia SpongeBoba i Patryka sprawiają, że całe uniwersum wszechświata zaczyna się trząść i ulega zniszczeniu, a w międzyczasie otwierają się różnego rodzaju portale do tak zwanych światów życzeń, które musimy przemierzyć wraz z naszym towarzyszem.

Recenzja SpongeBob SquarePants The Cosmic Shake

SpongeBob SquarePants The Cosmic Shake Download

SpongeBob SquarePants The Cosmic Shake Download

Kup SpongeBob SquarePants The Cosmic Shake

Kup grę w promocji

Niefortunne życzenie i wspaniała przygoda.

Trzeba przyznać, że sama gra SpongeBob SquarePants The Cosmic Shake Pobierz wygląda naprawdę ładnie i w samej produkcji przyjdzie nam zmierzyć się z różnego rodzaju rycerzami i kowbojami piratami oraz wieloma innymi przeciwnikami, którzy staną nam na drodze. W samej grze SpongeBob SquarePants The Cosmic Shake mocno wyróżniającym aspektem są tytułowe kosmiczne kostiumy, które jesteśmy w stanie wykorzystać.

Zyskując coraz to ciekawsze umiejętności, co z pewnością pozwala nam na lepsze pokonywanie niektórych przeszkód i poziomów. W tym wypadku w zależności od kostiumu jesteśmy w stanie odblokować różnego rodzaju dodatkowe możliwości, co jest bardzo przydatne w przypadku pokonania coraz to różniej szych platform. Warto zauważyć, że w samej grze SpongeBob SquarePants The Cosmic Shake pc mamy do dyspozycji aż 30 tego typu kostiumów, które jesteśmy w stanie wykorzystać na wiele różnych sposobów.

SpongeBob SquarePants The Cosmic Shake pobierz

Różni bohaterowie znani z serialu animowanego.

Należy zwrócić uwagę, że jeśli jesteśmy fanami serialu animowanego, to spotkamy tutaj wielu znanych bohaterów, którzy z pewnością zwrócą uwagę tym, że grze SpongeBob SquarePants The Cosmic Shake pełna wersja oddano do dyspozycji oryginalne głosy aktorów, co z pewnością było świetną decyzją sprawiającą, że mamy do czynienia z interaktywną grą, która w dużej mierze czerpie z ze wspomnianej kreskówki bardzo dużo.

To też pokazuje, że nie zdecydowano się na postawienie na tę samą ścieżkę dźwiękową, lecz skomponowano ją zupełnie od nowa, co w tym wypadku było świetną decyzją. Owszem w samej grze zdarza się nam usłyszeć niektóre piosenki, które słyszeliśmy już w serialu, ale mimo wszystko znajdziemy tam też zupełnie nowe utwory. Naszego bohatera możemy podziwiać w pełnym środowisko trójwymiarowym, gdzie akcja prowadzona jest bezpośrednio z perspektywy trzeciej osoby.

SpongeBob SquarePants The Cosmic Shake pełna wersja

Siedem zróżnicowanych światów do eksploracji.

W samej grze SpongeBob SquarePants The Cosmic Shake download pc twórcy dali nam do dyspozycji aż siedem różnych światów i każdy z nich różni się swoim motywem przewodnim, co jednocześnie sprawia, że napotkamy różnorodnych przeciwników, których nie spotkamy w innych światach. Na pewno większa mobilność naszego głównego bohatera sprawia, że co jakiś czas udaje nam się odblokować wspomniane umiejętności, co również jest bardzo przydatne w odkrywaniu różnego rodzaju sekretów, których jest pełno w całej grze. Owszem niektóre dostępne kostiumy w grze SpongeBob SquarePants The Cosmic Shake za darmo są w stanie bardzo mocno pomóc nam w pokonywaniu przeciwników, jednak warto zwrócić uwagę, że dobór kostiumu może mieć ogromne znaczenie dla samej rozgrywki.

Duża liczba oryginalnych piosenek prosto z serialu.

Na pewno SpongeBob SquarePants The Cosmic Shake jest to gra w pełni skierowana dla młodszych odbiorców, lecz trzeba przyznać, że i starsze osoby lubiące tego typu humor na pewno znajdą coś tam dla siebie. Należy podkreślić, że sam sound track oddaje nam do dyspozycji nawet 100 piosenek, które pochodzą ze wspomnianego serialu, co wydaje się liczbą naprawdę dużą, zważywszy na fakt, że mamy do czynienia z prostą w założeniach platformówką, która mimo wszystko poprzez system kostiumów jest w stanie mocno wyróżnić się na tle swojej konkurencji.

Na pewno warto tej grze przyjrzeć się z bliska, jeśli lubimy tego typu animowane światy, które są przedstawione w naprawdę ciekawy sposób i urozmaicone różnego rodzaju dodatkowymi elementami, dzięki czemu żaden z tych wspomnianych światów nie jest nużący, a i zwiedzanie to interesująca podróż przez ogólne tło fabularne. To też udowadnia, że dobrze prezentująca się platformówka jest w stanie dzisiaj zachęcić gracza, do większego wysiłku jednak należy podkreślić jednoznacznie, że gra SpongeBob SquarePants The Cosmic Shake nie zawiera żadnego modułu multiplayer czy też innego trybu współpracy mamy tu jedynie tryb dla pojedynczego gracza i można powiedzieć, że na tym właśnie skupili się twórcy wspomnianej produkcji.

SpongeBob SquarePants The Cosmic Shake Za Darmo

Produkcja dla fanów serialu i nie tylko.

Niezależnie od wszystkiego warto zauważyć, że czas potrzebny na przejście gry SpongeBob SquarePants The Cosmic Shake wydaje się naprawdę długi, zwłaszcza jeśli będziemy chcieli w dokładny sposób eksplorować całe poziomy to z pewnością samo odkrywanie sekretów zajmie nam trochę czasu. Warto zauważyć, że sam pomysł gry SpongeBob SquarePants The Cosmic Shake download w dużej mierze opiera się na sprawdzonych postaciach, które gracze z pewnością rozpoznają ze wspomnianego serialu animowanego, co sprawia, że o wiele łatwiej jest nam przyzwyczaić się do głównego bohatera, który przemierza odpowiednią drogę, aby naprawić, to co zepsuł swoim niefortunnym życzeniem. Gra posiada też zabawne momenty zgodne z duchem animacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button