Akcji
Popularne

SpaceBourne 2 Download PC Pełna Wersja Po Polsku

Już jest premiera gry SpaceBourne 2 Download PC. Jeśli szukamy dużej gry akcji osadzonej w wyraźnie w sandboksowym stylu to z pewnością gra SpaceBourne 2 przypadnie nam do gustu. Można powiedzieć, że jest to kolejna udana kontynuacja, która pokazuje wyraźnie, że  kolejna część z kolejnym numerkiem w tytule może zaskoczyć swoim ogromem akcji, jak i przedstawieniem samego świata.

SpaceBourne 2 Recenzja Gry PC

SpaceBourne 2 download

SpaceBourne 2 Download Za Darmo

Kup grę SpaceBourne 2 w promocji.

Kup grę w promocji

Samą grę przecież odpowiada mały i niezależny deweloper, co z pewnością pokazuje też, że niezależnie od wszystkiego jest to duża produkcja z ambicjami na więcej. Jeśli lubimy kosmiczne eksploracje oraz lubujemy się w elementach symulacyjnych to z pewnością gra SpaceBourne 2 pobierz spełni nasze wygórowane oczekiwania. Przede wszystkim samym tytule nie brakuje akcji, która jest podparta wspomnianymi elementami rozwoju RPG, a cały świat jest osadzony w pełni otwartym świecie, gdzie to gracz ma pełną kontrolę nad tym, co zrobi dalej.

Rozległy świat z wieloma możliwościami interakcji.

Oczywiście w tym wszystkim mamy gęsty klimat science-fiction, który w tym przypadku okazuje się świetnym wyborem pokazującym jednocześnie, że poszerzanie uniwersum SpaceBourne jest jeszcze bardziej rozległe i prowadzi to do wielu ciekawych interakcji, które możemy zobaczyć między innymi w samej produkcji. Jeśli chodzi o samą grę SpaceBourne 2 pełna wersja to dzieje się ona chwilę później po finale jedynki.

SpaceBourne 2 po polsku

Warto zauważyć, że mimo wszystko ostatecznie i tak dochodzi do końca ludzkości, a my wcielamy się jedynie w ocalałego człowieka, który po latach budzi się z kriogenicznej śpiączki, co sprawia, że fabuła nabiera nieco więcej sensu, a my staramy się znaleźć swoje własne miejsce w aktualnym miejscu, gdzie się znajdujemy.

Swoboda rozgrywki i budowanie potęgi.

To też od razu sprawia, że sama gra daje nam konkretny cel, który konsekwentnie realizujemy przez całą kampanię fabularną, starając się jednocześnie rozbudowywać swoją własną potęgę poprzez wiele różnych aktywności, które wykonujemy. Możemy handlować z innymi napotkanymi nacjami lub trudnić się górnictwem, a także podbijać inne napotkane nacje co jednocześnie sprawi, że każdy gracz będzie w stanie uzyskać zupełnie inny wynik, a tym samym gra jest stworzona do pełnej swobody gracza.

SpaceBourne 2 pełna wersja

Warto zauważyć, że mimo wszystko wszystkie planety, jakie napotkamy po drodze, są tworzone za pomocą generowanych proceduralnie układów, co oznacza, że za każdym razem odpalając grę SpaceBourne 2 download jesteśmy w stanie poczuć zupełnie inne doświadczenie co sprawia, że tego typu rozgrywka robi się naprawdę ciekawa i warto zdecydować się na ponowne odpalenie gry, co zwiększa jej re grywalność.

Proceduralne generowane mapy wraz z obiektami.

Oczywiście same poziomy jaskinie lokacje czy też inne budynki to wszystko może być zaludnione przez przedstawicieli trzech ras, które występują w samej grze SpaceBourne 2 do pobrania, ale mimo wszystko jest to na tyle duża różnorodność, że należy to potraktować jako zaletę. Większość czasu gry spędzamy na eksploracji podróżowaniu, gdzie możemy bez problemu zajmować się wydobywaniem najważniejszych surowców czy też, jeśli mamy taką ochotę, możemy toczyć różnego rodzaju bitwy w ogromnej przestrzeni kosmicznej.

Co więcej, w grze SpaceBourne 2 pełna wersja gry możemy w dowolny sposób modyfikować nasz statek, zwiększając jego mobilność lub arsenał w zależności od tego, jaki styl gry chcemy prowadzić. Daje to graczowi naprawdę mnóstwo różnych kombinacji, z których warto skorzystać, zwłaszcza że różnego rodzaju misje, które przyjdzie nam odbyć, są bardzo zróżnicowane i za każde takie zadanie otrzymujemy określoną ilość doświadczenia, co niewątpliwie przekłada się na coraz to mocniejszą postać.

SpaceBourne 2 Download Za Darmo

Jak pobrać grę SpaceBourne 2?

1. Kliknij w button Pobierz na PC.
2. Instalator zostanie pobrany na komputer.
3. Uruchom instalator gry i postępuj zgodnie ze wskazówkami.
4. Uruchom zainstalowaną grę.
5. Miłego grania 🙂 🙂

Jakie są wymagania gry SpaceBourne 2?

MINIMALNE:

  • Wymaga 64-bitowego procesora i systemu operacyjnego
  • System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit
  • Procesor: ntel Core [email protected] or AMD FX [email protected]
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 780 (3 GB) or AMD Radeon R9 290 (4GB)
  • DirectX: Wersja 11
  • Miejsce na dysku: 22 GB dostępnej przestrzeni

ZALECANE:

  • Wymaga 64-bitowego procesora i systemu operacyjnego
  • System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit
  • Procesor: Intel Core [email protected] or Ryzen 5 [email protected]
  • Pamięć: 16 GB RAM
  • Karta graficzna: vidia GeForce GTX 1060 (6 GB) or AMD Radeon RX 580 (8GB)
  • DirectX: Wersja 11
  • Miejsce na dysku: 22 GB dostępnej przestrzeni

Trudniejsze misje przejdziemy z kompanami.

Należy zwrócić uwagę, że w końcu nie wędrujemy sami po kosmosie, lecz w samej grze obecni są towarzysze, a tych jesteśmy w stanie wybrać sami i gra nie narzuca nam takiego wyboru. To też bardzo pomocna sprawa, zwłaszcza podczas trudniejszych misji obecność dodatkowego wsparcia wydaje się konkretną opcję, z której warto skorzystać. Można powiedzieć, że na tym tle gra SpaceBourne 2 mocno zaskakuje i trzeba przyznać, że jeśli będziemy chcieli, możemy wraz z towarzyszami, wcielić się w galaktycznego łowcę głów jednocześnie szukać przestępców co również wydaje się ciekawą aktywnością i fajnym urozmaiceniem samej rozgrywki.

To też pokazuje, jak przymierzanie kosmosu może być ciekawie zrealizowane i nie da się ukryć, że jeśli nie chcemy walczyć, to możemy zająć się badaniami różnych anomalii czy też planet co wydaje się również ciekawym modelem rozgrywki pokazującym jednocześnie, że sama gra SpaceBourne 2 download jest bardzo zróżnicowana pod tym kątem.

Wiele sposobów na dobrą zabawę.

Warto zauważyć, że jeśli chcemy czuć się bezpiecznie w kosmosie, warto zawierać różnego rodzaju sojusze dyplomatyczne z innymi frakcjami, ponieważ wtedy możemy liczyć na pomoc, w razie, gdyby ktoś nas zaatakował. Oczywiście jest to również dobry sposób na to, aby uzyskać dodatkowe surowce, dlatego niezależnie od wszystkiego warto wypróbować taką metodę. Same misje różnią się mocno charakterem rozgrywki, przez co nie są powtarzalne. Oprawa graficzna w grze SpaceBourne 2 jest naprawdę ładna i trzeba przyznać, że twórcy wyciągnęli wszystko, co mogli ze starego silnika Unreal Engine 4 i trzeba przyznać, że prezentuje się to naprawdę dobrze.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button