AkcjiRPG

Hogwarts Legacy Download PC Pełna Wersja

Trzeba przyznać, że niedawno wydany Hogwarts Legacy Download to gra iście magiczna mocno odwołująca się do magii książek o Hogwarcie. Można powiedzieć, że przemierzając po różnych komnatach i innych zakątkach wspaniałego zamku czarodziejów jesteśmy w stanie w końcu wyobrazić sobie, że jest to dokładnie ten sam zamek, który znamy z kart powieści o przygodach niezwykłego czarodzieja, jakim niewątpliwie był Harry Potter. Co prawda Hogwarts Legacy nie pozwoli nam wcielić się w Harry’ego czy też w kogokolwiek ze znanej nam postaci w książki, ponieważ akcja gry rozgrywa się na 100 lat przed narodzinami Harry’ego Pottera w 18 wieku i opowiada równie burzliwe dzieje czarodziejów na długo przed pierwszym powstaniem Voldemorta.

Hogwarts Legacy Download

Hogwarts Legacy Download PC Pełna Wersja

Pobierz na PC Za darmo

Gra Hogwarts Legacy w Promocji

Kup grę w promocji

Ministerstwo Magii i nowe zagrożenie.

Nie da się ukryć, że w momencie, gdy trafiamy już bezpośrednio do gry, jesteśmy w stanie zauważyć, że ministerstwo magii mocno ucierpiało w starciu z magicznymi potworami, a wszystko jest poprzedzone poprzez rebelię goblinów a w tle oczywiście mamy do czynienia z nieustanną tajemnicą oraz powiązaniem naszego głównego bohatera z pewnym proroctwem.

Hogwarts Legacy pełna wersja

To właśnie sprawia, że w grze Hogwarts Legacy pobierz po polsku od razu dostajemy się na 5 rok magii nauki, a nie zaczynamy od zupełnych podstaw, co jest również wytłumaczone fabularnie i do czego nie można się przyczepić. Warto jednak zauważyć, że nasz główny bohater lub bohaterka musi przejść przyspieszony kurs magii po to, aby móc swobodnie poruszać się po otwartym świecie i radzić sobie z wieloma zagrożeniami, jakie pojawiają się wokoło. Nie da się ukryć, że i w okolicznym zakazanym lesie czy też wielu innych pomniejszych miejscowościach oddalonych od zamku znajdziemy wielu różnych przeciwników jak i konkretne zagadki środowiskowe, które będziemy musieli rozwiązać oczywiście z użyciem odpowiedniej magii.

Brak rozgrywek na miotle i kwestia czarów.

W tym wypadku warto również zauważyć, że w grze Hogwarts Legacy nie występuje słynny quidditch, ale nie można tego uznać za wadę gry, ponieważ brak obecności zawodów wyjaśniono fabularnie, co ma pewien związek z obecnie panującym dyrektorem Hogwartu, który mówiąc lekko, nie jest zbyt przychylny do tego typu rozgrywek. Warto zwrócić uwagę, że to właśnie wspomniany dyrektor Black nazwisko nie jest przypadkowe, odegra ważną rolę w fabule, w której wiele się będzie działo.

Hogwarts Legacy pobierz

Można powiedzieć, że Hogwarts Legacy download PC to przede wszystkim możliwość wykorzystania czarów podczas walki i co najważniejsze niektóre czary możemy ze sobą łączyć zwłaszcza jeśli mamy określony poziom doświadczenia i opanowania danego czaru co umożliwia nam na tworzenie różnego rodzaju combosów, które jesteśmy w stanie wykorzystać podczas efektywnej walki z wieloma przeciwnikami.

Dużo misji pobocznych mających wpływ na główną fabułę.

Należy zauważyć, że czary rzuca się tutaj intuicyjnie, dlatego też nie powinniśmy mieć żadnych problemów z wybraniem odpowiedniego czaru, który jest w stanie chronić naszą postać lub umożliwiać nam atak w zależności od tego, jaką akcję podejmujemy w danej chwili. Sprawdź też grę Wild West Dynasty Download

W samej grze znajdziemy też multum misji pobocznych, które jesteśmy w stanie rozegrać w dowolnie wybrany przez nas sposób, ale warto zwrócić uwagę, że niektóre zadania poboczne wpływają na główną oś fabuły, także nie są to tylko i wyłącznie opcjonalne zadania, lecz faktycznie mają one wpływ na to co może wydarzyć się podczas rozgrywki. To właśnie sprawia, że pojawiająca się możliwość nauki czarnej magii i skierowania postaci zupełnie w drugą stronę pozwala nam odkryć grę w dowolnie wybrany przez nas sposób.

Wybór dobrej lub złej strony konfliktu.

Można powiedzieć, że to sami zdecydujemy, czy chcemy być dobrzy, czy źli a wszystkie nasze decyzje zostaną odpowiednio zapamiętane. Warto zwrócić uwagę, że jeśli chodzi o kwestie graficzne to gra Hogwarts Legacy za darmo prezentuje się naprawdę przyzwoicie, zwłaszcza jeśli spojrzymy na modele postaci, które zostały wykonane z najwyższą jakością. Jednak sama oprawa jest mocno nierówna, ponieważ tła znajdujące się gdzieś daleko w tle są wyraźnie gorsze jakości, jednak nie przeszkadza to w żaden sposób w rozgrywce. W tym wypadku można się jeszcze nieco przyczepić o wygląd naszej postaci w lustrze, który lekko mówiąc, nie jest zbyt dobrze wykonany, a i nawet włączenie trybu ray tracingu mocno nie zmienia tej sytuacji.

Hogwarts Legacy Pobierz na PC

Pobierz na PC Za darmo

Hogwarts Legacy wymagania systemowe gry.

Wymagania minimalne

 • System: Windows 10 64-bit
 • Procesor: Intel Core i5-6600 lub AMD Ryzen 5 1400
 • Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 960 lub AMD Radeon RX 470
 • DirectX: DX 12
 • RAM: 16 GB
 • Miejsce na dysku: 85 GB HDD
 • Dodatkowe uwagi: preferowany dysk SSD. Konfiguracja do 720p/30 FPS i niskich ustawień grafiki

Wymagania rekomendowane

 • System: Windows 10 64-bit
 • Procesor: Intel Core i7-8700 lub AMD Ryzen 5 3600
 • Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 1080 Ti lub AMD Radeon RX 5700 XT
 • DirectX: DX 12
 • RAM: 16 GB
 • Miejsce na dysku: 85 GB SSD
 • Dodatkowe uwagi: SSD; konfiguracja do 1080p/60 FPS i wysokich ustawień grafiki

Duży ogrom zawartości.

W tym wypadku jednak nie jest to aż tak mocno problematyczne, dlatego też gra Hogwarts Legacy pełna wersja jest w stanie w zamian zaoferować nam ogromną ilość zawartości w postaci różnego rodzaju nauki eliksirów opieki nad magicznymi zwierzętami czy też nad wieloma innymi aspektami, które wydają się bardzo ciekawym sposobem na odkrywanie gry przez samego gracza. Warto po prostu bliżej przyjrzeć się tej historii i nie da się ukryć, że po całej mapie możemy poruszać się także na miotle, co z pewnością ułatwi nam eksploracje.

Oprócz miotły w grze Hogwarts Legacy Download możemy wykorzystać także do przemieszczania się hipogryfa, co wydaje się bardzo ciekawą opcją pokazującą nam w pełni świat z lotu ptaka. Podsumowując gra Hogwarts Legacy należy z pewnością do udanych produkcji, które świetnie poradziły sobie z odwzorowaniem Hogwart oraz wielu innych ważnych aspektów, dzięki którym gra tak mocno zyskuje na jakości, którą otrzymujemy. Można powiedzieć, że jest to najlepsza gra w tym uniwersum, w jaką mogłem zagrać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button