AkcjiSymulatory

Deliver Us Mars Download PC Pełna Wersja Za Darmo

Gry takie jak Deliver Us Mars Download PC w dużej mierze oparte na eksploracji często podejmują różnego rodzaju tematy, które sprawiają, że gracze są w stanie zapoznać się z księżycem czy też z inną istotną planetą. Niewątpliwie Deliver Us Mars to przede wszystkim ceniona kontynuacja poprzedniej części, gdzie mogliśmy udać się na tytułowy księżyc, aby poznać jego tajemnice. Tym razem wylądujemy w środku czerwonej planety i przyjdzie nam zapoznać się z urokami Marsa, zwłaszcza że sama misja będzie polegała na odzyskaniu skradzionych statków należących bezpośrednio do fregaty ARKA.

Deliver Us Mars Download

Deliver Us Mars Download PC Pełna Wersja

Kup grę w promocji Deliver Us Mars

Kup grę w promocji

Z pewnością samo zadanie nie wydaje się łatwe dlatego też gra Deliver Us Mars pełna wersja w żaden sposób nie prowadzi nas za rękę, lecz wiele sytuacji zwłaszcza tych środowiskowych musimy rozwiązać sami, jednocześnie zauważając, że na samej planecie czyha na nas wiele niebezpieczeństw, których musimy unikać. Nie zabrakło oczywiście różnego rodzaju zagadek środowiskowych, których rozwiązanie pozwoli nam przejść określony obszar.

Deliver Us Mars Pełna Wersja PC

Z ważną misją na Marsie.

Można powiedzieć, że poprawiono budżet samej gry, co jest zauważalne między innymi w samej grafice, która jest mocno poprawiona w stosunku do pierwszej części i na pewno jest to zauważalna zmiana. W grze Deliver Us Mars za darmo nie musimy poruszać się na piechotę, ponieważ mamy do dyspozycji osobisty łazik, którym jesteśmy w stanie przemieścić się na dalsze odległości.

Warto zauważyć, że po drodze czekają nas różnego rodzaju rozpadliny czy też inne występy skalne, po których musimy się wspinać, aby przedostać się, na wyższe kondygnacje co pozwoli nam uniknąć upadku z dużej wysokości. Z pewnością sama gra Deliver Us Mars download należy do w produkcji, w której duży nacisk stawia się przede wszystkim na fabułę, która jest osadzona w bardzo różnorodnym świecie Science Fiction i to jest zauważalne podczas rozgrywki.

Eksploracja planety i sposób pokonywania napotkanych przeszkód.

Na pewno ta możliwość bezpośredniego eksplorowania kosmosu daje nam wiele możliwości, zwłaszcza że sama planeta jest naprawdę duża i niekiedy musimy dobrze szukać, aby znaleźć ważne szczegóły, które będą przydatne podczas naszego zadania. Oczywiście warto dodać, że w grze Deliver Us Mars pobierz występuje również mały robot, który w dużym stopniu jest w stanie pomóc nam momencie, gdy z jakiegoś powodu nie będziemy wiedzieć, co dalej zrobić. Oczywiście taki osobisty kompan to przede wszystkim sposób na odpowiednią interakcję z tym światem co z pewnością robi wrażenie.

WYMAGANIA SYSTEMOWE DLA „Deliver Us Mars”

Minimalne wymagania:

System operacyjny: Windows 10 64-bitowy
Procesor: Intel i5-4590 / AMD FX-8350
Pamięć: 8GB RAM
Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 970 / AMD Radeon R9 390
DirectX: wersja 11
Miejsce do przechowywania: 14 GB dostępnej przestrzeni

Zalecane wymagania:

System operacyjny: Windows 10/11 64-bitowy
Procesor: Intel i7-7700 / AMD Ryzen 5 2600
Pamięć: 16GB RAM
Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 1080 / AMD RX 5600 XT
DirectX: wersja 12
Miejsce do przechowywania: 14 GB dostępnej przestrzeni

Zmieniające się środowisko.

Można śmiało powiedzieć, że nie ma tutaj typowej walki, ale mimo wszystko sama gra potrafi wciągać bardzo przemyślanym klimatem oraz ciekawymi sposobami na rozgrywkę i co najważniejsze wszystko odbywa się w zmiennym środowisku, ponieważ sam mars podzielony jest na wiele różnych sekcji, przez co ich eksploracja jest o wiele łatwiejsza.

W ten sposób jako gracze musimy poznać wszystkie sekrety samego środowiska, aby móc wyjść z tej batalii żywo. Warto podkreślić, że w grze Deliver Us Mars download pc szczególnie ważna jest zręczność, ponieważ jest tu dużo sekwencji, w których musimy przeskakiwać na różnego rodzaju platformy, co z pewnością nie jest łatwe. Na pewno trzeba zapoznać się z tą odważną produkcją, która daje nam możliwość odbycia własnej misji na Marsa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button