Akcji
Popularne

Dead Island 2 Download Za Darmo na PC

Warto zwrócić uwagę, że na grę Dead Island 2 Download PC, przyszło nam czekać bardzo długo. Od czasów pierwszego trailera zapowiadającego produkcję minęły lata i nawet niektórzy stwierdzili, że nie doczekamy się wspomnianej kontynuacji. Jakby nie patrzeć zapowiedzi wskazywały na grę, która miała mało wspólnego z pierwowzorem, gdzie zapowiadano zupełną zmianę klimatu gry.

Dead Island 2 Recenzja Gry

Dead Island 2 Download

Dead Island 2 Download Za Darmo

Kup grę Dead Island 2 w promocji.

Kup grę w promocji

Finalnie jednak projekt gry Dead Island 2 był kilkanaście razy przebudowywany, przez co ostatecznie otrzymaliśmy coś zupełnie innego. Co ciekawe akcja gry ma kanonicznie dziać się zaraz po części pierwszej. Jednak w tym wypadku dojdzie do zmiany miejsca akcji, ponieważ główne wydarzenia w grze Dead Island 2 za darmo będą mieć miejsce w Kalifornii i Los Angeles.

Tym razem sterujemy odmieńcem.

Warto dodać, że protagonistą nie będzie tutaj zwykły człowiek walczący z zastępem zombie. W tym wypadku gracz wcieli się w osobę już zainfekowaną, która nie przeszła pełnej transformacji w zombie, lecz zamiast tego uzyskała swoje nadnaturalne zdolności. W tym wypadku takie podejście do rozgrywki daje nam zupełnie inną perspektywę działania, co sprawia, że gra Dead Island 2 za darmo pozwoli nam korzystać nie tylko z konwencjonalnych broni, ale także szeregu mutacji, które znacznie ułatwią walki z samymi wrogami. Oczywiście warto dodać, że w produkcji niektóre zombie będą posiadały własne mutacje, przez co starcia z przeciwnikami będą stosunkowo dynamiczne i różnorodne.

Dead Island 2 za darmo

Personalizacja bohatera ułatwia grę Dead Island 2 Download.

Można więc powiedzieć, że w grze Dead Island 2 będziemy mogli sami spersonalizować swojego bohatera, pod kątem posiadania mocy czy używanej broni, co ułatwi rozgrywkę, szczególnie na trudniejszych etapach samej gry. Zupełnie zbudowany od nowa system umiejętności, da również możliwość tworzenia konkretnych zestawień dla postaci, przez co wykorzystanie pewnego bulida, może okazać się przydatne podczas walki z większym przeciwnikiem.

Dead Island 2 Pobierz na pc

Jest brutalnie i tak powinno być.

Z pewnością w poprzedniej grze z tego cyklu nie brakowało krwi. W obecnej odsłonie Dead Island 2 pobierz na PC ta sytuacja się nie zmieni, a co więcej możemy liczyć się nawet z większą ilością posoki na ekranie. Jest naprawdę brutalnie, mimo lekkiej zmiany stylistycznej, to nadal gra przeznaczona dla widzów dorosłych. Z pewnością trzeba dodać, że urozmaiceniem jest tutaj zastosowanie właściwego systemu obrażeń poszczególnych stref ciała. Przez to zabijanie zombi może dawać graczowi większą satysfakcję.

Dead Island 2 Pełna Wersja

Warto również pochwalić twórców, za wykorzystanie samego środowiska i otoczenia, przez co jesteśmy w stanie zamrozić zombie, podpalić czy nawet potraktować kwasem lub połączyć metody w konkretne combo. To właśnie sprawia, że Dead Island 2 przy odpowiednim planowaniu walki, może się podobać, zwłaszcza że przeciwników jest, naprawdę dużo i jeden błąd może kosztować nas życie. Najlepsze gry tylko na Downloads Net PL

Konkretne misje poboczne.

W grze Dead Island 2 znajdą się nie tylko zadania fabularne, ale także misje poboczne, które pojawiały się już w poprzedniej grze Dead Island. W tym wypadku jednak mają być one bardziej zróżnicowane. Oprócz tradycyjnej broni palnej w grze Dead Island 2 pełna wersja użyjemy także wzorem części pierwszej broni białej. Z pewnością w samej grze sztuczna inteligencja przeciwników stoi na wysokim poziomie.

Warto zauważyć, że potrafią oni otoczyć gracza, a nawet zmusić do wycofania, co z pewnością sprawia, że gra nie jest wcale łatwa. Sytuacji nie poprawiają więksi bossowie, którzy potrafią przyjąć o wiele więcej kul czy tradycyjni przeciwnicy, dlatego walka z nimi to prawdziwe wyzwanie. Zróżnicowana sceneria gry to również zaleta, która w tym przypadku sprawia, że Dead Island 2, prezentuje się naprawdę ciekawie.

Dead Island 2 Pobierz za Darmo

Jak pobrać grę Dead Island 2?

1. Kliknij w button Pobierz na PC.
2. Instalator zostanie pobrany na komputer.
3. Uruchom instalator gry i postępuj zgodnie ze wskazówkami.
4. Uruchom zainstalowaną grę.
5. Miłego grania 🙂 🙂

Jakie są wymagania gry Dead Island 2?

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • System operacyjny: Windows 10 64-bit
  • Procesor: Intel Core i3-4370 / AMD FX-6350
  • Karta graficzna: GeForce GTX 650 / Radeon HD 6850 lub lepsza
  • Pamięć RAM: 8 GB
  • Miejsce na dysku: TBD

Zalecane wymagania sprzętowe:

  • System operacyjny: Windows 10 64-bit
  • Procesor: Intel Core i7-6850K / AMD Ryzen R7 2700X
  • Karta graficzna: 6 GB GeForce GTX 1660 / Radeon R9 390 lub lepsza
  • Pamięć RAM: 12 GB
  • Miejsce na dysku: TBD

Podzielony świat gry.

Oczywiście mamy tutaj pól otwarty świat podzielony na mniejsze huby, ale nie przeszkadza to w żaden sposób w rozgrywce. Warto dodać, że w samej grze Dead Island 2 pojawia się również system craftingu, co daje nam możliwość tworzenia nietypowych połączeń dla broni. W ten sposób posiadany oręż zyskuje jeszcze bardziej na swojej mocy, co pozwala lepiej walczyć z późniejszymi przeciwnikami.

Dodanie różnego rodzaju efektów obrażeń od ognia, elektryczności to coś, co widzieliśmy także w pierwszym Dead Island. Jeśli zaś chodzi o tryby samej gry to Dead Island 2 Download PC oferuje nam zabawę w pojedynkę, jak i w kooperacji przez Internet. Trzeba przyznać, że druga opcja wydaje się ciekawsza, zwłaszcza że w ten sposób możemy przejść razem cały wątek fabularny, co niewątpliwie jest dużym plusem dla produkcji.

To nie to samo Dead Island.

Można mieć jedynie lekkie zastrzeżenia do kart postaci, które powodują ulepszenie naszego herosa, ale da się ten aspekt przetrawić. Jednym poważniejszym zarzutem jest to, że nie jest to już to samo Dead Island co wcześniej. Dla niektórych może to być poważna wada dla innych zaleta, zwłaszcza jeśli poważniejszy klimat nie przypadł graczom do gustu. To jest kwestia sporna, jednak różnice są zauważalne. Mimo wszystko to nadal świetna gra, nieco bardziej rozbudowana, lecz w dużej mierze niektóre mechaniki mogą nam przypominać o poprzedniej grze Dead Island.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button