Car Mechanic Simulator 2018

Car Mechanic Simulator 2018 to trzecia odsłona popularnej partii symulatorów, w których wcielamy się we właściciela zakładu samochodowego. Naszym celem widnieje oczywiście zarabianie pieniędzy na krzyż naprawianie kolejnych samochodów sprzedawanych w nasze ręce dzięki klientów.
W rzeczywistości niewielu osobom będzie dane złożyć swój samochód marzeń, ale od chwili tego są gry nagranie, by niemożliwe stawało się możliwe. Już za prawie miesiąc światło dzienne spostrzeże Car Mechanic Simulator 2018 – nowa odsłona seryjki, której poprzednia część, spośród 2015 roku, jest oceniana pozytywnie przez 9 na 10 graczy. Wspomnieć o niej więc chyba trzeba. 10 narzędzi, przeszło 1000 interaktywnych części i przeszło 40 różnych samochodów aż do naprawy i ulepszenia – to właśnie Car Mechanic Simulator 2018. Twórcy wychwalają się też nowym, z większym natężeniem intuicyjnym interfejsem, poprawioną fizyką, ładniejszą grafiką oraz alternatywą malowania pojazdów i znacznymi opcjami testowania samochodu. Nie zabraknie też wsparcia modów od samego dnia premiery.
Dodatkowo, tytuł będzie wręczać wsparcie dla moderów nuże od dnia premiery, dzięki czemu w grze będą mogły pojawiać się pojazdy przygotowane przez fanów nowe, oraz personalizowana ścieżka dźwiękowa, która umożliwi ustawianie osobistego podkładu muzycznego podczas batalii. Z kolei tryb „Złomowisko”, kto będzie później sprzedawany rozdzielnie, postawi przed nami obowiązek wyszukania konkretnego elementu z tysięcy części lub poniekąd całego samochodu, zakup wewnątrz bezcen i sprzedaż spośród zyskiem.

Car Mechanic Simulator 2018 oficjalny trailer gry

Gra a właściwie symulator mechanika Car Mechanic Simulator 2018 pobierz pojawi się oraz w pudełkach w Polsce w wersji PC. Gra nadeszła do katalogu Cenegi. Od momentu 21 lipca dostępne pozostaną premierowe wydania pudełkowe spośród dwustronnym plakatem oraz uzupełnieniem do pobrania z Mazdami: RX-3 Savanna oraz RX-7. W sieci sklepów Publikatory Expert dostępna będzie Wydanie specjalna gry zawierająca mało tego kamizelkę odblaskową do auta z logo Car Mechanic Simulator 2018.

Premierowe wersja pudełkowe zawierać będzie wzajemny plakat oraz dodatek aż do pobrania z licencjonowanymi pojazdami marki Mazda: RX-3 Savanna oraz RX-7 o wartości xx zł. Dodatkowo możemy nuże teraz zapewnić, że w sieci sklepów Media Expert dostępna będzie Edycja szczególna gry zawierająca dodatkowo kamizelkę odblaskową do samochodu spośród logo Car Mechanic Simulator 2018. Tegoroczna część zaoferuje nam wiele zupełnie odkrywczych elementów (w tym przeszło 200 części i czterdzieści samochodów do naprawy) natomiast szereg zmian i zmian, które uczynią rozgrywkę nadal lepszą. Największą nowością wydaje się jednak nowy system napraw, dzięki któremu praca pozostanie jeszcze bardziej realistyczna oraz satysfakcjonująca. Zaimplementowano nowy styk oraz obsługę pada, wskutek czemu wygoda grania niebagatelnie się zwiększy. Nie zabraknie takich elementów jak wyższa fizyka, magazyn części, wybór edycji pojazdu poprzez malowanie czy też tor wyścigowy do egzaminowania efektów prac. Z Car Mechanic Simulator 2015 wróci testowanie zawieszenia i przetarg samochodów, a nowością pozostanie tor wyścigowy, gdzie sprawdzimy naprawiane auta podczas jazdy we właściwym czasie. Twórcy zapewniają, że niebagatelnie zmodyfikowali fizykę i projekt jazdy. Interesującą ciekawostką winno być także opcja wyjmowania silników z samochodów, iżby pracować na nich rozdzielnie i z nieco większą swobodą.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here